180e drukste gemeente · ambulance
Hardinxveld-Giessendam — ambulance
1 ambulancemelding in Hardinxveld-Giessendam vandaag. Laatste melding: Ambulance-inzet bij Drijverschuit, 12:04.
meldingen per uur, gemiddelde week
drukste dag zaterdag · piekuur 14:00
00061218
recente pieken in hardinxveld-giessendam
alle piekenKop-staartbotsing A15 Hardinxveld-Giessendam
Rond 16:20 uur gebeurde een kop-staartbotsing op de A15 ter hoogte van Hardinxveld-Giessendam (kilometer 92,0). Meerdere ambulances werden met prioriteit A1 ingezet en de politie kwam ter plaatse voor verkeersveiligheid. Volgens Het Kompas Hardinxveld-Giessendam betrof het een kop-staartbotsing waarbij letsel ontstond. De hulpdiensten waren binnen enkele minuten gealarmeerd; tussen 16:20 en 16:26 uur liepen aanvullende meldingen binnen. Details over het aantal betrokken voertuigen en gewonden zijn niet gemeld.
Verkeersongeval A15 Hardinxveld-Giessendam
Verkeersongeval met letsel op de A15 ter hoogte van hectometer 90,3-90,4 in Hardinxveld-Giessendam rond 17:18 uur. De inzet escaleerde naar een A1-ambulance (spoedeisend) tegen 17:21 uur, wat duidt op een ernst incident.
Auto crasht op Rivierdijk Hardinxveld-Giessendam
Rond 00:55 uur crashte een auto op de Rivierdijk in Hardinxveld-Giessendam. Hulpverleners ruilden meerdere ambulances in met spoed uit (A2-prioriteit), en de politie werd eveneens gealarmeerd voor het verkeersongeval met letsel. Volgens DrechtstedenVandaag zaten twee dronken mannen in het voertuig. De inzet was kort na elkaar geactiveerd en afgehandeld binnen ongeveer tien minuten.
meldingen · ambulance
- 12:04 Ambulance naar Drijverschuit in Hardinxveld-Giessendam Ambulance zonder spoed A2 (DIA: JA) AMBU 18353 DRIJVERSCHUIT 3372VA HARDINXVELD-GIESSENDAM HARDGD BON 165764
- 00:30 Ambulance naar Thorbeckestraat in Hardinxveld-Giessendam Ambulance voor gepland vervoer · 2 eenheden B2 AMBU 18196 THORBECKESTRAAT 3371VH HARDINXVELD-GIESSENDAM HARDGD BON 165566
- 20:20 Ambulance met spoed naar Rivierdijk Hardinxveld in Hardinxveld-Giessendam A1 AMBU 18175 RIVIERDIJK HARDINXVELD-GIESSENDAM HARDGD BON 165482
- 13:10 Ambulance naar Koningin Wilhelminalaan in Hardinxveld-Giessendam Ambulance zonder spoed A2 AMBU 18801 KONINGIN WILHELMINALAAN 3372AH HARDINXVELD-GIESSENDAM HARDGD BON 165279
- 13:09 Ambulance naar Koningin Wilhelminalaan in Hardinxveld-Giessendam Ambulance zonder spoed A2 KONINGIN WILHELMINALAAN 3372AH HARDINXVELD-GIESSENDAM HARDGD
- 11:45 Ambulance naar Prinses Irenestraat in Hardinxveld-Giessendam Ambulance voor gepland vervoer B2 AMBU 18273 PRINSES IRENESTRAAT 3372CM HARDINXVELD-GIESSENDAM HARDGD BON 165232
- 01:23 Ambulance naar Jacobsweer Hardinxveld in Hardinxveld-Giessendam Ambulance zonder spoed A2 AMBU 18176 JACOBSWEER HARDINXVELD-GIESSENDAM HARDGD BON 165048
- 21:24 P2000 Melding Betuwepad Hardinxveld, Hardinxveld-Giessendam Ambulance onderweg · 2 eenheden C1 AMBU 18187 BETUWEPAD HARDINXVELD-GIESSENDAM HARDGD BON 164364
- 21:08 Ambulance naar Koningin Wilhelminalaan in Hardinxveld-Giessendam Ambulance zonder spoed · 2 eenheden A2 (DIA: JA) AMBU 18171 KONINGIN WILHELMINALAAN 3372AH HARDINXVELD-GIESSENDAM HARDGD BON 164360
- 12:33 Ambulance met spoed naar Stationsstraat in Hardinxveld-Giessendam A1 AMBU 18185 STATIONSSTRAAT 3371AX HARDINXVELD-GIESSENDAM HARDGD BON 164111
- 08:45 Ambulance met spoed naar Peulenstraat in Hardinxveld-Giessendam 2 eenheden A1 AMBU 18187 PEULENSTRAAT 3371AR HARDINXVELD-GIESSENDAM HARDGD BON 163979
- 23:44 Ambulance met spoed naar Gietijzer Hardinxveld in Hardinxveld-Giessendam A1 (DIA: JA) AMBU 18190 GIETIJZER HARDINXVELD-GIESSENDAM HARDGD BON 163865
- 10:36 Ambulance met spoed naar Peulenstraat in Hardinxveld-Giessendam 2 eenheden A1 AMBU 18171 PEULENSTRAAT 3371AR HARDINXVELD-GIESSENDAM HARDGD BON 163521
- 21:46 Ambulance naar Frans Halsstraat in Hardinxveld-Giessendam Ambulance zonder spoed · 2 eenheden A2 (DIA: JA) AMBU 18171 FRANS HALSSTRAAT 3372XC HARDINXVELD-GIESSENDAM HARDGD BON 163319
- 16:35 Ambulance met spoed naar Buitendams in Hardinxveld-Giessendam A1 AMBU 18176 BUITENDAMS 3371BP HARDINXVELD-GIESSENDAM HARDGD BON 163207
- 23:44 Ambulance naar Sluisweg in Hardinxveld-Giessendam Ambulance zonder spoed A2 AMBU 18191 SLUISWEG 3371EW HARDINXVELD-GIESSENDAM HARDGD BON 162834
- 16:36 Ambulance met spoed naar Peulenstraat in Hardinxveld-Giessendam 2 eenheden A1 AMBU 18196 PEULENSTRAAT 3371AR HARDINXVELD-GIESSENDAM HARDGD BON 162651
- 16:36 Ambulance met spoed naar Peulenstraat in Hardinxveld-Giessendam A1 AMBU 18544 PEULENSTRAAT 3371AR HARDINXVELD-GIESSENDAM HARDGD BON 162646
- 16:30 Ambulance met spoed naar Peulenstraat in Hardinxveld-Giessendam A1 AMBU 18544 PEULENSTRAAT 3371AR HARDINXVELD-GIESSENDAM HARDGD BON 162646
- 12:54 Ambulance naar Buitendams in Hardinxveld-Giessendam Ambulance voor gepland vervoer · 2 eenheden B2 AMBU 18171 BUITENDAMS 3371BA HARDINXVELD-GIESSENDAM HARDGD BON 162527
vergeleken met
per 100k per dag
Hardinxveld-Giessendam
Amsterdam (drukste)
Nederland
meest voorkomend
per dienst
hardinxveld-giessendam in het nieuws
Kop-staartbotsing op A15 bij Hardinxveld-Giessendam
Kop-staartbotsing A15 Hardinxveld-Giessendam · 5 meldingen
Auto crasht op de Rivierdijk in Hardinxveld-Giessendam met twee dronken mannen erin
Auto crasht op Rivierdijk Hardinxveld-Giessendam · 6 meldingen
over hardinxveld-giessendam
patroon
Per weekdag
Laatste 30 dagen