Sint Joost
0 meldingen afgelopen 24 uur, waaronder verkeersongeval met letsel en verkeersongeval — #1230 drukste gemeente, 100% minder dan vorige week.
Statistieken
0
meldingen afgelopen 24 uur
100.0% vs vorige week
Zaterdag
drukste dag
12:00
piekuur
#1230
in Nederland
Per dienst
Brandweer 44.4%
Ambulance 30.6%
Politie 2.8%
Per weekdag
Per uur
Laatste 30 dagen
Meest voorkomend
Per dienst in Sint Joost
-
Verkeersongeval
N276, Sint JoostBrandweer met spoed op de N276. Ingezet: BLB-04. Gemeld om 16:02.geleden -
Verkeersongeval met letsel
N276 km 32.2, Sint JoostHulpdiensten gealarmeerd op de N276 km 32.2 (ernstig letsel). Gemeld om 16:02.geleden -
Verkeersongeval met letsel
N276, Sint JoostHulpdiensten gealarmeerd op de N276 (ernstig letsel). Gemeld om 16:02.geleden -
Verkeersongeval met letsel
N276 rechts, Sint JoostHulpdiensten gealarmeerd op de N276 (rechts) (ernstig letsel). Gemeld om 15:18.geleden -
Brandweerinzet
Kloosterveldstraat, Sint JoostBrandweer zonder spoed naar Kloosterveldstraat in Sint Joost. Gemeld om 09:03.geleden -
Verkeersongeval met letsel
A73 km 6.7 links, Sint JoostHulpdiensten gealarmeerd op de A73 km 6.7 (links) (ernstig letsel). Gemeld om 16:10.geleden -
Ambulance met spoed
Bosweg, Sint JoostAmbulance met spoed naar Bosweg in Sint Joost. Gemeld om 21:03.geleden -
Ambulance met spoed
Sint JoostAmbulance met spoed in Sint Joost. Gemeld om 10:56.geleden -
Verkeersongeval
N276, Sint JoostBrandweer met spoed op de N276. Ingezet: BLB-02. Gemeld om 22:47.geleden -
Verkeersongeval met letsel
N276, Sint JoostPolitie ter plaatse op de N276 (ernstig letsel). Gemeld om 22:47.geleden -
Verkeersongeval
N276, Sint JoostBrandweer met spoed op de N276. Ingezet: BLB-02. Gemeld om 22:36.geleden -
Verkeersongeval met letsel
N276, Sint JoostHulpdiensten gealarmeerd op de N276 (ernstig letsel). Gemeld om 22:36.geleden -
Verkeersongeval met letsel
A73 km 6.3 links, Sint JoostHulpdiensten gealarmeerd op de A73 km 6.3 (links) (ernstig letsel). Gemeld om 07:52.geleden -
Woningbrand
Caulitenstraat, Sint JoostBrandweer met spoed naar Caulitenstraat in Sint Joost. Ingezet: BLB-01. Gemeld om 17:08.geleden -
Woningbrand
Caulitenstraat, Sint JoostBrandweer met spoed naar Caulitenstraat in Sint Joost. Ingezet: BLB-01. Gemeld om 17:08.geleden -
Brand
Schuur, Sint JoostBrandweer met spoed naar Schuur in Sint Joost. Ingezet: BLB-01. Gemeld om 23:10.geleden -
Brand
Schuur, Sint JoostBrandweer met spoed naar Schuur in Sint Joost. Ingezet: BLB-01. Gemeld om 22:54.geleden -
Brand
Schuur, Sint JoostBrandweer met spoed naar Schuur in Sint Joost. Ingezet: BLB-01. Gemeld om 22:49.geleden -
Brand
Middel, Sint JoostBrandweer met spoed naar Middel in Sint Joost. Ingezet: BLB-01. Gemeld om 22:41.geleden -
Brand
Schuur, Sint JoostBrandweer met spoed naar Schuur in Sint Joost. Ingezet: BLB-01. Gemeld om 22:40.geleden